Gizlilik konusunda hassas bayan partner kaliteden anlıyor

  • İlan Tarihi: 30 Eylül 2016 18:34

Açıklama

Değerli vaktinizden ufak bir miktar arayıp sizler için hazırladığım kişisel sayfama geldiğiniz için teşekkür ederim ve sizlere derin minnetlerimi sunarım. Bendeniz Yağmur, 25 yaşında tecrübeli, bakımlı ve erkeklerin ne istediğini bilen elit bir bayanım. 168 boyundayım ve 56 kilodayım. Fotoğraflarıma baktığınız zaman göğüslerimin ve kalçalarımın erkeklerin istediği gibi bir seviyede olduğunu ve bir çok erkek tarafından arzulanan bir bayan olduğumu zaten göreceksiniz. Benimle yaşayacağınız dakikalardan alacağınız zevkin hesabını şimdiden yapın. Aklınza gelmeyecek güzellikte fantezileri size sunmak için sabırsızlanıyorum.

Kendine güvenen, bakımlı, kültürlü ve kaliteden anlayan beyleri evime davet etmek istiyorum. Onlarla birlikte yaşayacağımız dakikalarda onlara sevgili sıcaklığı ile yaklaşacağımı bilsinler. Sizinle birlikteliklerimizden önce yapacağımız muhabbetlerle sizi tanımak istiyorum. Böylelikle size daha yakın olacağım ve beraberliklerimizin bir sevgili tadında olması için elimden gekeni yapacağım. Bu konuda bana güvenebilirsiniz.

Gizlilik konusuna önem veren bir bayanım. Gizlilik endişesi olan beyler bu konuda merak etmesinler. Sizlere elimden gelen her şeyimle yardımcı olacağım. Ancak ön birliktelik esnasında olmasa da birliktelik sırasında korunmanızı isteyeceğim sizden. Çünkü bu partnerimin sağlığı kadar benim sağlığım için de önemli. Cinsel yollarla bulaşan hastalıkların ne kadar tehlikeli olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden cim cif yapmamanızı ve ilişki sırasında korunmanızı istiyorum. Benden randevu mu istiyorsunuz? O zaman ilanda yer alan telefon numaramı vakit kaybetmeden arayınız.

1527 gösterim, 2 gün

Bir Cevap Bırakın

Bursa Escort Bölgeleri